Barátság – kulturális és közéleti folyóirat:
Magyarország népei kölcsönös
megismerkedését szolgáló folyóirat

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

A Magyarországi Német Színház 2021. augusztus 15-től felvételt hirdet a következő munkakörbe:

marketing, PR és közönségszervezés referense

A színházról röviden:

Az ország egyetlen professzionális német nyelvű kőszínháza, melynek fenntartója a Magyarországi Németek Országos Önkormányzata.

Igazi multikulturális csapattal rendelkező, szekszárdi székhelyű repertoárszínház, mely klasszikus és kortárs darabokat játszik német nyelven fiatal és felnőtt közönségnek egyaránt; rendszeresen tájol Magyarországon és a határokon túl.

Főbb feladatok:

· a színház előadásainak népszerűsítése, jegyeinek értékesítése

· az online megjelenések gondozása, menedzselése (honlap, közösségi média, egyéb)

· a közönségbázis, ill. a színház kapcsolatrendszerének folyamatos, aktív gondozása

· a közönségbázis bővítése, új értékesítési területek felkutatása

· tájelőadások szervezése országszerte

Elvárások:

· kiváló kommunikációs készségek, kapcsolatépítési kedv (networking)

· tárgyalóképes német és magyar nyelvtudás

· diploma (főiskola, egyetem)

· csapatszellem

· jó szervezőkészség

· önálló döntéshozatalra való képesség

· gyors felfogás

· rugalmasság, terhelhetőség, nyitottság az új kihívásokra

· MS Office és a közösségi média (YouTube, Facebook, Instagram), valamint videókonferencia programok gyakorlott felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

· kommunikáció vagy marketing szakirányú végzettség, vagy kulturális specializáció

· hasonló területen szerzett munkatapasztalat

· online programok ismerete (canva, sendinblue, trello)

· angoltudás

Amit mi kínálunk

· fizetés megegyezés szerint

· közreműködés a színházi produkciók létrehozásában

· változatos munka igényes, multikulturális nemzetközi csapatban

Pályázatának tartalma

· fényképes önéletrajz

· motivációs levél

· bizonyítványok másolata

· hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó személyes adatai a pályázati eljárással összefüggésben kezelhetőek, illetve azokat a pályázat elbírálásában részt vevők megismerhetik

A jelentkezéseket a lotz@dbu.hu email-címre vagy az alábbi postacímre várjuk:

Magyarországi Német Színház
7100 Szekszárd, Garay tér 4.

További információ: +36-30-412-9094.